Zwroty i reklamacje

Łatwe zwroty

WWW.KAPCIE.EU sprzedaje rzeczy wybrane i wysokiej jakości. Mamy więc nadzieję, że będziesz zawsze zadowolony/a z zakupu. W sytuacji, gdy wybrany przedmiot nie do końca będzie spełniał Twoje oczekiwania - możesz zwrócić składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy, lub wymienić zakupiony towar bez kłopotliwych warunków z naszej strony. Z prawa do zwrotu poprzez odstąpienie od umowy mogą korzystać konsumenci, w rozumieniu ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta.


Termin zwrotu

W WWW.KAPCIE.EU jesteśmy pewni jakości naszych produktów i tego, że będziesz z nich zadowolony/a, jednak możesz odstąpić od umowy zakupu towaru w ciągu 14 dni. 


Zwracane produkty

Zwracane towary nie powinny być używane. Powinny być kompletne i zwrócone wraz z dodatkowym wyposażeniem i instrukcjami. Gdy zamówienie składało się z kilku przedmiotów - możliwy jest także zwrot tylko niektórych z nich.


Zwrotna przesyłka

Przesyłkę prosimy wysłać na adres:

PPUH BAWAL Waldemar Drabent
ul. Rodzinna 11
15-182 Białystok

Do opakowania prosze włożyć potwierdzenie zamówienia, oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy (jeżeli wcześniej nie było złożone, np. przez email). W przypadku gdy zamówienie zostało opłacone przy odbiorze proszę dołożyć także dane konta bankowego, na które ma nastąpić zwrot pieniędzy. W celu obniżenia ryzyka uszkodzeń radzimy skorzystać z przesyłki kurierskiej oraz z opakowania, w którym zamówienie było dostarczone. 


Zwrot pieniędzy

Zwrot pieniędzy odbywa się na konto lub kartę z której dokonano wpłaty, lub na konto przez Państwa wskazane. Nasz sklep zwraca pieniądze niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i po otrzymaniu pierwotnej wpłaty. W przypadku, gdy zwracany towar zostanie odesłany przesyłką opłaconą przez WWW.KAPCIE.EU, koszt tego transportu zostanie potrącony z kwoty zwrotu.


Reklamacje

Przed zapakowaniem paczek nasi pracownicy dokładnie sprawdzają czy wysyłane przedmioty są kompletne i w pełni funkcjonalne. Może jednak się zdarzyć, że towar posiada wady ukryte, niewidoczne w momencie sprzedaży. W takim przypadku prosimy o przesłanie do nas e-maila z krótkim opisem wady na adres: sklep@bawal.pl. Skontaktujemy się telefonicznie i uzgodnimy najlepszy sposób rozpatrzenia reklamacji. Reklamacje zdarzają się w WWW.KAPCIE.EU niezwykle rzadko i zawsze dążymy do jak najszybszego załatwienia sprawy.

Szczegółowe uprawnienia Klientów dotyczące rękojmi opisuje nasz regulamin.